امروزه به دلیل بالا گرفتن و حجم وسیع تولید محصولات پر طرفدار، استفاده از استندها و به نمایش گذاشتن کالاها نقش مهمی در تبلیغات فروشگاهی و نمایشگاه های سراسر دنیا دارد. ورقه های پلکسی به دلیل کاربرد فراوانی که در صنعت و دنیای امروز دارند، بسیار مورد توجه صنعتگران و عموم مردم قرار گرفته اند.  پلکسی ها در انواع مختلفی طراحی و تولید می شوند، که یکی از پرکاربرد ترین آن ها نوع استند های پلکسی ایستاده می باشد. استند پلکسی ایستاده نقش مهمی را در  معرفی محصول در عرصه ی تبلیغات ایفا می کند. و بر خلاف ظاهر کوچکی که دارد، تأثیر بزرگی خواهد داشت. با به کارگیریه استند پلکسی ایستاده شاهد جلب توجه افراد به سمت محصولاتی که با استند پلکسی نمایش داده می شوند خواهید بود.

انواع استند های پلکسی

انواع استند های پلکسی

استندهای پلکسی به دلیل کوچک بودن برای تبلیغ و نمایش در داروخانه ها و آرایشگاه ها به کار برده می شوند. این محصول به دلیل خاصیت و ویژگی های پلکسی گلاس بکار برده شده، در برابر ضربه مقاوم و ضد خش می باشد.

  • استند پلکسی رومیزی
  • استند پلکسی ایستاده
  • استند دیواری

مزایا و ویژگی های استند ایستاده پلکسی

وزن سبک و مقاومت بالا: وزن کم و حمل و نقل راحت استفاده از استند پلکسی ایستاده، سبب شده که مخاطبان بسیاری را به خود جذب کند. مقاومت و دوام بالا، بدون نگرانی و ترس از خرابی یکی از دلایل مهم استفاده از این محصول به شمار میرود. برای استفاده  نمایشگاه هایی که تغییر مکان میدهند و ثابت نیستند، بسیار مناسب و کاربردی است. این نوع محصول با توجه به سلیقه ی مشتری به صورت پانلی و تاشو با تصاویر چاپی قابل سفارش است.

کوچک بودن: در غرفه های نمایشگاهی به دلیل نبود فضای کافی و جابه جایی های متعدد به وسیله ی استند پلکسی ایستاده می توان به سادگی محصولات خود را به نمایش گذاشت. که بسیار مقرون به صرفه نیز می باشد‌.

نصب و جاگذاری آسان: اغلب نصب استندهای تبلیغاتی بسیار زمان بر بوده و نارضایتی مشتریان را به دنبال داشته است. اما استندهای ایستاده برای صرفه جویی در زمان و هم چنین هزینه بسیار گزینه مناسب و معقول تری می باشند.

ظاهر زیبا و جلوه گر: استندهای پلکسی ایستاده در انواع متعدد فانتزی و گرافیکی قابل طراحی هستند که مشتری می تواند بسته به نوع و سلیقه ی خود هر استندی را برای تبلیغات محصولات خود در نظر بگیرد.

مقرون به صرفه و نگهداری آسان: استندهای بزرگ تبلیغاتی، فضای بیشتری نسبت به استندهای ایستاده اشغال میکنند. هم چنین حمل و نگهداری آن ها بسیار دشوار تر از استندهای ایستاده می باشد. بنابراین استفاده از استندهای ایستاده بسیار مقرون به صرفه و راحت تر نسبت به سایر استندها خواهد بود.

مزایا و ویژگی های استند ایستاده پلکسی

استند پلکسی ایستاده فروشگاهی

در فروشگاه های کوچک و بزرگ کار تبلیغات محصول توسط استندهای پلکسی صورت میگیرد.‌ محصولات کوچک و خرده فروشگاه توسط استندهای پلکسی ایستاده که غالبا در اطراف میز پیشخوان نگهداری می شود، به نمایش گذاشته می شود. هنگام خروج و تسویه، کالاهای موجود روی استند برای مشتریان جلب توجه میکند، و سبب خرید و فروش بالا می گردد. استندهای چاپی تبلیغاتی که در فروشگاه ها و مراکز دیگر مورد استفاده قرار می گیرند، دارای ابعاد بزرگتری نسبت به سایر استندها می باشند. این نوع استند به صورت ایستاده، در ابعاد مختلف برای به نمایش گذاشتن و تبلیغات در داروخانه ها، ارایشگاه، طلافروشی، پمپ بنزین و… مورد استفاده قرار می گیرد.

استند پلکسی نمایشگاهی

از سالها پیش، صاحبان شرکت و مشاغل نمایشگاهی، سعی بر تبلیغ و به نمایش گذاشتن محصول و برند خود داشتند. این سازه ی کارآمد و پرطرفدار، هر روز بیش تر از قبل افراد را به خود جذب کرد. به صورتی که امروزه صاحبان مشاغل به صورت یک جز جدایی ناپذیر در شرکت و نمایشگاه خود به آن نگاه میکنند.

چرا که نقش مهم و اساسی در پیشرفت و تبلیغ آن ها خواهد داشت. با چاپ کردن لوگوی شرکت و یا برند خود بر روی استندهای پلکسی ایستاده، سعی بر نشان دادن بیشتر برند خود دارند. با چاپ با کیفیت برند خود و استفاده از استندهای مناسب دیزاین شرکت، یک تصور عالی و ماندگار را روی مخاطب خواهید گذاشت. و همیشه به عنوان یک برند با کیفیت از شما یاد خواهد شد.

استند پلکسی ایستاده دائمی

استند پلکسی ایستاده دائمی

همیشه استفاده از استندهای سیار کارآمد نیست. و در بعضی مواقع نیاز به استندهای دائمی است که امکان جا به جایی نداشته باشد. و به صورت ثابت محصولات را به نمایش بگذارند.‌ این نوع استندها معمولا برای لوازم آرایشی به کار برده می شوند. هم چنین برای تبلیغ کالاهای ماندگار و اساسی مورد استفاده قرار می گیرند.

استند پلکسی لایت باکس

جعبه های نورانی هستند که در غالب ایستاده و دیواری طراحی می شوند. و برای هایلایت پوستر و طرح های گرافیکی مورد استفاده قرار می گیرند.

استند پلکسی ایستاده

استند پلکسی ایستاده

استند پلکسی جا کاتالوگی

همان طور که از نامش پیداست برای نگهداری کاتالوگ و بروشور مورد استفاده قرار می گیرد. و در دسته ی استندهای ایستاده می باشد.

قیمت استند پلکسی ایستاده

قیمت استندهای پلکسی به نوع، ضخامت و ابعاد آن بستگی دارد. که استندهای رومیزی به نسبت استندهای ایستاده بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند و طرفداران بیشتری دارند. زیرا استند ایستاده دارای مقاومت کم و ضربه پذیری بیشتری نسبت به استند رومیزی دارد.